| Aadress | Võru Jüri 38 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Kõrvaklapi liides (tk) | 1 |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| USB, standard (tk) | 3 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| HDMI (tk) | 1 |
| Kõvaketas | 512GB SSD |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
| Protsessor | AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics 2.90 GHz |
| Põhimälu | 32GB |
| Toalaadija | jah |
| Windows | 11 Home |
| Mudel/mark | FX506 |
| Mudel/mark | Tuf Gaming A15 |
| Tootja | Asus |
| Toote ID | 983216 |
