| Aadress | Maardu Nurga 1A, box 7 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Kõvaketas | 1000GB |
| Graafikakaart | Iris Xe Graphics |
| Protsessor | Intel Core i5 1235U |
| Põhimälu | 16GB |
| Toitejuhe | JAH |
| Ostutšekk | Jah |
| Windows | 11 Home |
| Mudel/mark | Sülearvuti Dell Inspiron 3520 15 |
| Mudel/mark | Inspiron 3520 15 120Hz i5 |
| Tootja | Dell |
| Toote ID | 942323 |
