| Aadress | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Apple |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | Super Retina |
| Resolutsioon | 1290 x 2796 |
| Battery health | 97% |
| Esikaamera | 12 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6 , 1.0µm, PDAF, OIS |
| Tagakaamera | 48 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.28 , 1.22µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS 12 MP, f/2.8, 77mm (telephoto), 1/3.5 , 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom 12 MP, f/2.2, 13mm, 120? (ultrawide), 1/2.55 , 1.4µm, dual pixel PDAF |
| Nano-SIM | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Hexa-core (2x3.46 GHz Everest + 4x2.02 GHz Sawtooth) |
| Põhimälu | 6 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| IOS | 26.2 |
| Mudel/mark | iPhone 14 Pro Max |
| Mudel/mark | MQ8R3LL/A |
| Toote ID | 984792 |
