| Aadress | Võru Jüri 38 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Resolutsioon | 1080x2340 |
| Esikaamera | 13MP |
| Tagakaamera | 50MP+8MP+2MP |
| Eesti keel | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 < 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 6GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| USB kaabel | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Android | 16 |
| Mudel/mark | SM-A266B |
| Mudel/mark | Galaxy A26 5G |
| Toote ID | 983496 |
