| Address | Võru Jüri 38 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Resolutsioon | 1080x2340 |
| Esikaamera | 13 MP |
| Taga kaamera | 50MP+8MP+2MP |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 < 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 6 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Karp | Yes |
| Android | 16 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | SM-A266B |
| Mudel/mark | Galaxy A26 5G |
| Item ID | 983496 |
