| Address | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.8 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Resolutsioon | 1080x2392 |
| Esikaamera | 20 MP, f/2.2, 21mm (wide), 1/4.0 |
| Taga kaamera | 108 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.67 , 0.64µm, PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 16mm (ultrawide), 1/4.0 , 1.12µm |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 < 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 6 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Turvakile/klaas | Yes |
| Toalaadija | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Android | 15 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Redmi Note 15 5G |
| Mudel/mark | 25098RA98G |
| Item ID | 977629 |
