| Aadress | Kohtla-Järve Keskallee 12 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 1080 x 2340 |
| Esikaamera | 12MP |
| Tagakaamera | 50MP |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| MMS | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| eSim | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 < 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 6 GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| USB kaabel | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Mudel/mark | Samsung A366B Galaxy A36 128GB |
| Mudel/mark | Galaxy A36 128GB |
| Tootja | Samsung |
| Toote ID | 982458 |
