| Address | Kohtla-Järve Keskallee 12 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 1080x2340 |
| Esikaamera | 12 MP |
| Taga kaamera | 50 MP |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| MMS | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| eSim | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 < 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 6 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Dokumendid/kasutusjuhend | Yes |
| Karp | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Samsung A366B Galaxy A36 128GB |
| Mudel/mark | Galaxy A36 128GB |
| Tootja | Samsung |
| Item ID | 982458 |
