| Aadress | Valga A. Neulandi 2 |
|---|---|
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 2340 x 1080 pikslit |
| Esikaamera | 12 Mpix |
| Tagakaamera | 50 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix |
| Laadimine type-c | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| eSim | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Samsung Exynos 1580 Octa-Core (1 x 2.9 GHz + 3 x 2.6 GHz + 4 x 1.9 GHz) |
| Põhimälu | 8GB |
| Telefonimälu | 256GB |
| USB kaabel | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Android | 15 |
| Mudel/mark | SM-A5668/DS |
| Mudel/mark | Galaxy A56 5G 256GB |
| Toote ID | 995892 |
