| Aadress | Kohtla-Järve Keskallee 12 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Muu |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.3 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 720x1440 px |
| Esikaamera | 8MP |
| Tagakaamera | 50MP |
| Veekindel | Jah |
| Tolmukindel | Jah |
| Nutitelefon | Jah |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 < 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 8GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| USB kaabel | Jah |
| Ostutšekk | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Toalaadija | jah |
| Android | 13 |
| Mudel/mark | Ulefone Power Armor 16S |
| Tootja | uleFone |
| Toote ID | 978925 |
