| Aadress | Sillamäe Viru pst. 2a |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Tagakaamera | 50MP +8MP + 5MP |
| Nutitelefon | Jah |
| Esikaamera | 12MP |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| MMS | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Graafikakaart | Adreno 710 |
| Protsessor | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 < 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 8GB |
| Telefonimälu | 256GB |
| USB kaabel | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Mudel/mark | Galaxy A36 5G |
| Toote ID | 988507 |
