| Aadress | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Apple |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.1 |
| Ekraani tüüp | Retina |
| Resolutsioon | 828 x 1792 |
| Battery health | 86% |
| Esikaamera | 7 MP, f/2.2, 32mm (standard) |
| Tagakaamera | 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.55 , 1.4µm, PDAF, OIS |
| Nano-SIM | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| Põhimälu | 3 GB |
| Telefonimälu | 64 GB |
| USB kaabel | Jah |
| IOS | 18.7.8 |
| Mudel/mark | iPhone XR |
| Mudel/mark | MRYT2LL/A |
| Toote ID | 994941 |
