| Aadress | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja | Xiaomi |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.8 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Resolutsioon | 1080 x 2392 |
| Esikaamera | 20 MP, f/2.2, (wide), 1/4.0 |
| Tagakaamera | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.88 , 0.61µm, PDAF Auxiliary lens |
| Eesti keel | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 < 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 256 GB |
| Turvakile/klaas | JAH |
| USB kaabel | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Kaaned | Jah |
| Mudel/mark | Poco M8 5G |
| Mudel/mark | 25118PC98G |
| Toote ID | 983185 |
