| Aadress | Narva Pähklimäe Kangelaste prospekt 29 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Xiaomi |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 1650 x 720 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veekindel | Ei |
| Tolmukindel | Ei |
| Nutitelefon | Jah |
| Esikaamera | 5MP |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| Laadimine micro | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | MediaTek Helio G85 Octa-Core 2.0 GHz |
| Põhimälu | 3GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| Mudel/mark | 22126RN91Y |
| Mudel/mark | Redmi 12C |
| Tootja | Xiaomi |
| Toote ID | 977715 |
