| Aadress | Paide Suur-Aia 19/21 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Xiaomi |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.8 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 720 x 1640 |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Esikaamera | 8GB |
| Tagakaamera | 32GB |
| Eesti keel | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | Unisoc T7250 |
| Põhimälu | 3GB |
| Telefonimälu | 64GB |
| Toalaadija | jah |
| Android | 15 |
| Mudel/mark | Xiaomi |
| Mudel/mark | Redmi A5 |
| Toote ID | 981555 |
