| Address | Paide Suur-Aia 19/21 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.8 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 720x1640 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Esikaamera | 8 GB |
| Taga kaamera | 32 GB |
| Eesti keel | Yes |
| Vene keel | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Unisoc T7250 |
| Põhimälu | 3 GB |
| Telefonimälu | 64 GB |
| Toalaadija | Yes |
| Android | 15 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | XIAOMI |
| Mudel/mark | Redmi A5 |
| Item ID | 981555 |
