| Aadress | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Kõvaketas | 512GB |
| Graafikakaart | AMD Radeon 610M |
| Protsessor | AMD Ryzen 5 7520U 2.8GHz |
| Põhimälu | 8 GB |
| Toalaadija | jah |
| Windows | Windows 11 Home |
| Mudel/mark | - |
| Mudel/mark | V15 G4 |
| Tootja | Lenovo |
| Toote ID | 973922 |
