| Address | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diogonaal | 15.6 |
| Kõvaketas | 512 GB |
| Graafikakaart | AMD Radeon 610M |
| Protsessor | AMD Ryzen 5 7520U 2.8GHz |
| Põhimälu | 8 GB |
| Toalaadija | Yes |
| Windows | Windows 11 Home |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | - |
| Mudel/mark | V15 G4 |
| Tootja | Lenovo |
| Item ID | 973922 |
