| Aadress | Ahtme Maleva 23, Ahtme |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.5 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 1080 x 2340 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Esikaamera | 13MP |
| Tagakaamera | 50MP+8MP+2MP |
| Nutitelefon | Jah |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 < 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 6GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| E-post | Jah |
| Android | 14, up to 4 major Android upgrades 16, One UI 8 |
| Mudel/mark | SM-256B/DSN |
| Mudel/mark | Galaxy A25 5G |
| Toote ID | 995477 |
