| Aadress | Rakvere Laada 37 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Huawei |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.6 |
| Ekraani tüüp | OLED |
| Resolutsioon | 1228 x 2700 |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| GPS | Jah |
| Tagakaamera | 50M, f/1.8 / 64MP, f/3.5 / 13MP, f/2.2 / 40MP, f/1.6 |
| Veekindel | Jah |
| Tolmukindel | Jah |
| Nutitelefon | Jah |
| Esikaamera | 13MP |
| Eesti keel | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Telefonimälu | 256GB |
| USB kaabel | Jah |
| Toalaadija | jah |
| Kaaned | Jah |
| Mudel/mark | Huawei P50 Pro 256GB |
| Mudel/mark | P50 Pro 256GB |
| Toote ID | 994924 |
