| Address | Rakvere Laada 37 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | HUAWEI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.6 |
| Ekraani tüüp | OLED |
| Resolutsioon | 1228x2700 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| GPS | Yes |
| Taga kaamera | 50M, f/1.8 / 64MP, f/3.5 / 13MP, f/2.2 / 40MP, f/1.6 |
| Veekindel | Yes |
| Tolmukindel | Yes |
| Nutitelefon | Yes |
| Esikaamera | 13 MP |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Telefonimälu | 256 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Toalaadija | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Huawei P50 Pro 256 GB |
| Mudel/mark | P50 Pro 256 GB |
| Item ID | 994924 |
