| Address | Maardu Nurga 1A, box 7 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Resolutsioon | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~385 ppi density) |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Esikaamera | 10 MP, f/2.4, 26mm (wide), 1/3.0 , 1.22µm |
| Taga kaamera | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.57 , 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS |
| Nutitelefon | Yes |
| Kõnetelefon | Yes |
| sms | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Kõvaketas | 128 GB |
| Graafikakaart | Xclipse 940 |
| Protsessor | 10-core (1x3.1 GHz + 2x2.9 GHz + 3x2.6 GHz + 4x1.95 GHz) |
| Põhimälu | 8 GB RAM |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | GALAXY S24 FE |
| Item ID | 991506 |
