| Aadress | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Xiaomi |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.9 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Kaadrisagedus | 144Hz |
| Resolutsioon | 1080 x 2340 |
| Esikaamera | 8 MP, f/2.0, (wide) |
| Tagakaamera | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF |
| Laadimine type-c | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | Octa-core (4x2.8 GHz Cortex-A73 < 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 256 GB |
| Android | 16 |
| Mudel/mark | 25062PC34G |
| Mudel/mark | Poco M7 256GB |
| Toote ID | 992141 |
