| Address | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.9 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Kaadrisagedus | 144Hz |
| Resolutsioon | 1080x2340 |
| Esikaamera | 8 MP, f/2.0, (wide) |
| Taga kaamera | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF |
| Laadimine type-c | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (4x2.8 GHz Cortex-A73 < 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 256 GB |
| Android | 16 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | 25062PC34G |
| Mudel/mark | Poco M7 256GB |
| Item ID | 992141 |
