| Aadress | Narva Puškini Puškini 13 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Esikaamera | 2 MP, 5 MP, 50 MP |
| Tagakaamera | 13 MP |
| Nutitelefon | Jah |
| Kõnetelefon | Jah |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Mudel/mark | Galaxy A14 128GB |
| Mudel/mark | Galaxy A14 4/128GB |
| Tootja | Samsung |
| Toote ID | 984877 |
