| Address | Narva Puškini Puškini 13 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Esikaamera | 2 MP, 5 MP, 50 MP |
| Taga kaamera | 13 MP |
| Nutitelefon | Yes |
| Kõnetelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Galaxy A14 128GB |
| Mudel/mark | Galaxy A14 4/128GB |
| Tootja | Samsung |
| Item ID | 984877 |
