| Address | Jõhvi Veski 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.67 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 1080 x 2400 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Esikaamera | 16 MP, f/2.5, (wide), 1/3.06 , 1.0µm |
| Taga kaamera | 64 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/1.72 , 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 119? (ultrawide), 1/4.0 , 1.12µm 5 MP (macro), AF |
| Nutitelefon | Yes |
| Kõnetelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| MMS | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Graafikakaart | Adreno 618 |
| Protsessor | Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm) |
| Põhimälu | 6.0+2.0GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| E-post | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Android | Android 10, MIUI 11 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | m2003j6b2g |
| Mudel/mark | REDMI NOTE 9 PRO |
| Item ID | 984846 |
