| Address | Rakvere Laada 37 |
|---|---|
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 720x1650 |
| GPS | Yes |
| Esikaamera | 5 MP |
| Taga kaamera | 50MP f/1.8 |
| Nutitelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| MMS | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Videokõne | Yes |
| Põhimälu | 3 GB |
| Telefonimälu | 64 GB |
| E-post | Yes |
| Dokumendid/kasutusjuhend | Yes |
| Karp | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Xiaomi Redmi 12C 64GB |
| Mudel/mark | REDMI 12C |
| Tootja | XIAOMI |
| Item ID | 985616 |
