| Aadress | Rakvere Laada 37 |
|---|---|
| Tootja | Xiaomi |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Resolutsioon | 720 x 1650 |
| GPS | Jah |
| Esikaamera | 5MP |
| Tagakaamera | 50 MP f/1.8 |
| Nutitelefon | Jah |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| MMS | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Videokõne | Jah |
| Põhimälu | 3GB |
| Telefonimälu | 64GB |
| E-post | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Kaaned | Jah |
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Mudel/mark | Xiaomi Redmi 12C 64GB |
| Mudel/mark | Redmi 12C |
| Tootja | Xiaomi |
| Toote ID | 985616 |
