| Aadress | Tartu Annelinn Kalda tee 30 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Kaadrisagedus | 90Hz |
| Resolutsioon | 1080 x 2340 |
| Esikaamera | 13 MP, f/2.0, (wide), 1/3.1 , 1.12µm |
| Tagakaamera | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76 , 0.64µm, AF 5 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/5.0 , 1.12µm 2 MP (macro) |
| Laadimine type-c | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 < 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Android | 15 |
| Mudel/mark | SM-A165F/DSB |
| Mudel/mark | Galaxy A16 128GB |
| Toote ID | 974903 |
