| Aadress | Jõhvi Veski 1 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.4 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 1080 x 2340 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Esikaamera | 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8 , 0.8µm |
| Tagakaamera | 50 MP, f/1.8, 23mm (wide), 1/1.56 , 1.0µm, PDAF, OIS 12 MP, f/2.2, 13mm, 123? (ultrawide), 1/3.X , 1.12µm 5 MP (macro) |
| Veekindel | Jah |
| Tolmukindel | Jah |
| Nutitelefon | Jah |
| Kõnetelefon | Jah |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| MMS | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| eSim | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Videokõne | Jah |
| Graafikakaart | Mali-G68 MP5 |
| Protsessor | Exynos 1380 (5 nm) |
| Põhimälu | 8GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| E-post | Jah |
| USB kaabel | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Karp/kast | Jah |
| Android | Android 13, up to 4 major Android upgrades, One UI 7 |
| Mudel/mark | SM-A546B/DS |
| Mudel/mark | Galaxy A54 |
| Toote ID | 984735 |
