| Address | Jõhvi Veski 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.4 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 1080 x 2340 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Esikaamera | 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8 , 0.8µm |
| Taga kaamera | 50 MP, f/1.8, 23mm (wide), 1/1.56 , 1.0µm, PDAF, OIS 12 MP, f/2.2, 13mm, 123? (ultrawide), 1/3.X , 1.12µm 5 MP (macro) |
| Veekindel | Yes |
| Tolmukindel | Yes |
| Nutitelefon | Yes |
| Kõnetelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| MMS | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| eSim | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Videokõne | Yes |
| Graafikakaart | Mali-G68 MP5 |
| Protsessor | Exynos 1380 (5 nm) |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| E-post | Yes |
| USB kaabel | Yes |
| Dokumendid/kasutusjuhend | Yes |
| Karp | Yes |
| Android | Android 13, up to 4 major Android upgrades, One UI 7 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | SM-A546B/DS |
| Mudel/mark | Galaxy A54 |
| Item ID | 984735 |
