| Address | Rakvere Laada 37 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | XIAOMI |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.9 |
| Resolutsioon | 1080x2340 |
| GPS | Yes |
| Esikaamera | 8 MP, f/2.0 |
| Taga kaamera | 50 MP, f/1.8 |
| Nutitelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| MMS | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Videokõne | Yes |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| E-post | Yes |
| Toitejuhe | Yes |
| Karp | Yes |
| Kaaned/turvakile | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Xiaomi Redmi 15 5G 128 GB |
| Mudel/mark | Xiaomi Redmi 15 5G |
| Tootja | XIAOMI |
| Item ID | 985637 |
