| Address | Kiviõli Metsa 3 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.1 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 2400x1080 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Esikaamera | 25 MP |
| Taga kaamera | 48MP/8MP/5MP |
| Eesti keel | Yes |
| Vene keel | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | : MediaTek MT6768 Octa-Core 2.0 GHz |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 64 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Android | 12 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Galaxy A41 |
| Item ID | 994947 |
