| Address | Võru Jüri 38 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Resolutsioon | 1080x2340 |
| Esikaamera | 12 MP |
| Taga kaamera | 50MP+12MP+5MP |
| Laadimine type-c | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-A720 < 3x2.6 GHz Cortex-A720 < 4x1.9 GHz Cortex-A520 |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Dokumendid/kasutusjuhend | Yes |
| Karp | Yes |
| Mudel/mark | SM-A566B |
| Mudel/mark | Galaxy A56 5G |
| Item ID | 986018 |
