| Aadress | Narva Pähklimäe Kangelaste prospekt 29 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.2 |
| Resolutsioon | 2400 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Esikaamera | 10 Mpix |
| Veekindel | Ei |
| Tolmukindel | Ei |
| Nutitelefon | Jah |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| MMS | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| eSim | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Samsung Exynos 2100 Octa-Core 1x 2.9 GHz + 3x 2.8 GHz + 4x 2.2 GHz |
| Põhimälu | 8GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Veekindel | Jah |
| Android | 14 + One UI 6.1 |
| Mudel/mark | SM-G991B |
| Mudel/mark | Galaxy S21 |
| Toote ID | 984834 |
