| Address | Narva Pähklimäe Kangelaste prospekt 29 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.2 |
| Resolutsioon | 2400 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Esikaamera | 10 Mpix |
| Veekindel | No |
| Tolmukindel | No |
| Nutitelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| MMS | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| eSim | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Samsung Exynos 2100 Octa-Core 1x 2.9 GHz + 3x 2.8 GHz + 4x 2.2 GHz |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Veekindel | Yes |
| Android | 14 + One UI 6.1 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | SM-G991B |
| Mudel/mark | Galaxy S21 |
| Item ID | 984834 |
