| Address | Pärnu Ringi 1 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Muu |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.8 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Taga kaamera | 48MP+8MP+2MP |
| Veekindel | Yes |
| Tolmukindel | Yes |
| Nutitelefon | Yes |
| Esikaamera | 16 MP |
| Eesti keel | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 < 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 8 GB |
| Telefonimälu | 256 GB |
| Android | 11 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Power Armor 13 |
| Tootja | UleFone |
| Item ID | 996006 |
