| Aadress | Maardu Nurga 1A, box 7 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 12.2 |
| Resolutsioon | 2736 x 1824 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Esikaamera | 5MP |
| Tagakaamera | 8MP |
| Kõvaketas | 128GB |
| Graafikakaart | Intel Iris Plus Graphics |
| Protsessor | Intel Core i5-1035G4 |
| Põhimälu | 8GB |
| Windows | 10 Home |
| Mudel/mark | Surface Pro 7 |
| Tootja | Microsoft |
| Toote ID | 986713 |
