| Address | Maardu Nurga 1A, box 7 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diogonaal | 12.2 |
| Resolutsioon | 2736x1824 |
| USB, type C (tk) | 1 |
| Esikaamera | 5 MP |
| Taga kaamera | 8 MP |
| Kõvaketas | 128 GB |
| Graafikakaart | Intel Iris Plus Graphics |
| Protsessor | Intel Core i5-1035G4 |
| Põhimälu | 8 GB |
| Windows | 10 Home |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | Surface Pro 7 |
| Tootja | Microsoft |
| Item ID | 986713 |
