| Aadress | Võru Jüri 38 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 10.5 |
| Resolutsioon | 1200x1920 |
| Esikaamera | 5MP |
| Tagakaamera | 8MP |
| Laadimine type-c | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| WIFI | Jah |
| Protsessor | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 < 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 4GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| Android | 14 |
| Mudel/mark | SM-X205 |
| Mudel/mark | Galaxy Tab A8 |
| Tootja | Samsung |
| Toote ID | 984894 |
