| Address | Võru Jüri 38 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diogonaal | 10.5 |
| Resolutsioon | 1200x1920 |
| Esikaamera | 5 MP |
| Taga kaamera | 8 MP |
| Laadimine type-c | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| wifi | Yes |
| Protsessor | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 < 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| Android | 14 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | SM-X205 |
| Mudel/mark | Galaxy Tab A 8 |
| Tootja | Samsung |
| Item ID | 984894 |
