| Aadress | Valga A. Neulandi 2 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani tüüp | LED |
| Resolutsioon | Full HD (1920 x 1080 pikslit) |
| Kõrgus | 46.5 cm |
| Laius | 72 cm |
| Kaal | 4,2 kg |
| YouTube | Jah |
| Smart TV | Jah |
| Toitejuhe | JAH |
| Tootja | Kivi |
| Mudel/mark | 32F760QB |
| Toote ID | 983714 |
