| Address | Valga A. Neulandi 2 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani tüüp | LED |
| Resolutsioon | Full HD (1920 x 1080 pikslit) |
| Kõrgus | 46.5 cm |
| Width | 72 cm |
| Kaal (g) | 4,2 kg |
| YouTube | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Toitejuhe | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Tootja | KIVI |
| Mudel/mark | 32F760QB |
| Item ID | 983714 |
