| Aadress | Sillamäe Viru pst. 2a |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani tüüp | LED LCD |
| Ekraani formaat | 2K |
| Kaadrisagedus | 50GHz |
| Resolutsioon | 1366 x 768 |
| Kõrgus | 47.2cm |
| Laius | 73.9cm |
| Sügavus | 16.8cm |
| Kaal | 4.9 |
| Vene keel | Jah |
| HDMI (tk) | 2 |
| Toitejuhe | JAH |
| Tootja | LG |
| Mudel/mark | 32LK510BPLD |
| Toote ID | 991354 |
