| Address | Sillamäe Viru pst. 2a |
|---|---|
| Condition | Used |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani tüüp | LED LCD |
| Full HD | 2 k |
| Kaadrisagedus | 50 GHz |
| Resolutsioon | 1366x768 |
| Kõrgus | 47.2 cm |
| Width | 73.9 cm |
| Sügavus | 16.8 cm |
| Kaal (g) | 4.9 |
| Vene keel | Yes |
| HDMI (tk) | 2 |
| Toitejuhe | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Tootja | LG |
| Mudel/mark | 32LK510BPLD |
| Item ID | 991354 |
