| Aadress | Narva Puškini Puškini 13 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani tüüp | LED |
| Ekraani formaat | 4K Ultra HD |
| Ekraani suhe | 16:9 |
| Resolutsioon | 3840 × 2160 |
| Kõrgus | 770mm |
| Laius | 1230 mm |
| Kaal | 13.9 |
| Eesti keel | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Pööratav jalg | Jah |
| Veebibrauser | Jah |
| YouTube | Jah |
| Smart TV | Jah |
| USB, standard (tk) | 1 |
| HDMI (tk) | 3 |
| Sisseehitatud WiFi | Jah |
| LAN tugi | Jah |
| Toitejuhe | JAH |
| Tootja | Samsung |
| Mudel/mark | UE55AU7172 |
| Toote ID | 984689 |
