| Address | Narva Puškini Puškini 13 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani tüüp | LED |
| Full HD | 4K Ultra HD |
| Ekraani suhe | 16:9 |
| Resolutsioon | 3840 × 2160 |
| Kõrgus | 770mm |
| Width | 1230mm |
| Kaal (g) | 13.9 |
| Eesti keel | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Pööratav jalg | Yes |
| Veebibrauser | Yes |
| YouTube | Yes |
| Smart TV | Yes |
| USB, standard (tk) | 1 |
| HDMI (tk) | 3 |
| Sisseehitatud WiFi | Yes |
| LAN tugi | Yes |
| Toitejuhe | Yes |
| Condition | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Mudel/mark | UE55AU7172 |
| Item ID | 984689 |
