| Aadress | Narva Pähklimäe Kangelaste prospekt 29 |
|---|---|
| Toote seisukord | Kasutatud |
| Tootja | Samsung |
| Luutari garantii | 3 kuud |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 2340 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Esikaamera | 13 Mpix |
| Tagakaamera | 50 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix |
| Veekindel | Ei |
| Tolmukindel | Ei |
| Nutitelefon | Jah |
| Eesti keel | Jah |
| sms | Jah |
| MMS | Jah |
| Laadimine type-c | Jah |
| Vene keel | Jah |
| Dual-sim | Jah |
| Nano-SIM | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| WIFI | Jah |
| 5G | Jah |
| Protsessor | Samsung Exynos 1330 Octa-Core (2 x 2,4 GHz + 6 x 2 GHz) |
| Põhimälu | 4GB |
| Telefonimälu | 128GB |
| USB kaabel | Jah |
| Android | 15 + One UI 7.0 |
| Mudel/mark | SM-A176B |
| Mudel/mark | Galaxy |
| Toote ID | 981905 |
