| Address | Narva Pähklimäe Kangelaste prospekt 29 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Tootja | Samsung |
| Guarantee | 3 months |
| Ekraani diagonaal | 6.7 |
| Ekraani tüüp | sAMOLED |
| Resolutsioon | 2340 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Esikaamera | 13 Mpix |
| Taga kaamera | 50 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix |
| Veekindel | No |
| Tolmukindel | No |
| Nutitelefon | Yes |
| Eesti keel | Yes |
| sms | Yes |
| MMS | Yes |
| Laadimine type-c | Yes |
| Vene keel | Yes |
| Dual-SIM | Yes |
| NanoSIM | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| wifi | Yes |
| 5G | Yes |
| Protsessor | Samsung Exynos 1330 Octa-Core (2 x 2,4 GHz + 6 x 2 GHz) |
| Põhimälu | 4 GB |
| Telefonimälu | 128 GB |
| USB kaabel | Yes |
| Android | 15 + One UI 7.0 |
| Condition | Kasutatud |
| Mudel/mark | SM-A176B |
| Mudel/mark | Galaxy |
| Item ID | 981905 |
